GEDİKbright ile ayrıcalıklı burs imkânı

GEDİKbright ile ayrıcalıklı burs imkânı

Parlak hayallerini, hedeflerini, kariyer planlarını ve projelerini bize anlat, özel burs kazan!

GEDİKbright Bursu nedir, nasıl başvurabilirsin?

GEDİKbright; ilgili başvuru yılında YKS’ye girecek üniversite adayı öğrencilerin üniversitemize burs başvurusu yapmalarını sağlayan özel bir burs platformudur.

Bu platformda seni sen yapan özellikleri bizimle paylaşmanı istiyoruz. Yeteneklerini, kişisel becerilerini, ilgi alanlarını, hayallerini, hedeflerini ve gerçekleştirmek istediğin projeleri bizimle paylaş ve GEDİKbright ile hayalindeki bölümü ayrıcalıklı burs imkânıyla kazanma fırsatını yakala!

Aşağıda belirtilen adımları eksiksiz yürütmeni tavsiye ederiz:

  • Başvuru formunu doldur!
  • Motivasyon Mektubunu gönder! parlak hayallerini, hedeflerini, kariyer planlarını ve proje fikirlerini anlat “dosyayı gönder”
  • Ortaöğretim hayatında varsa hazırladığın projeler, katıldığın yarışmalar, etkinlikler, sanat-spor vb alanlarda çalışmaların, aldığın ödüller, sertifikalar ve diğer başarılarını Word formatında hazırla ve “dosyayı gönder”
  • İlgili komisyon mülakatına gir

Detaylı bilgi için
E-posta: tanitim@gedik.edu.tr
Whatsapp: +90 552 918 86 02

Başvurular nasıl değerlendirilir?

Başvurular, öncelikle akademik komisyon tarafından incelenir ve değerlendirilir. Kabul gören başvuru formları ve ilgili belgeler detaylı bir şekilde gözden geçirilir, notlandırılır ve adaylar için uygun burs oranları belirlenir.

Uygulamalı EĞİTİM Veren Uluslararası ARAŞTIRMA ÜNİVERSİTESİ