Üniversite İmkanları

Uygulamalı Eğitim Veren Uluslararası Araştırma Üniversitesi

Uygulamalı Eğitim Veren Uluslararası Araştırma Üniversitesi

İstanbul Gedik Üniversitesi tecrübeli ve donanımlı akademik kadrosu ile uzmanlık alanlarında en iyi eğitimi uygulamayla birlikte sunmaktadır. Edinilen bilgilerin teoride kalmadan hayata geçirilmesini tam donanımlı laboratuvarlarda deneyimleme sahibi olmalarını ve Türkiye çapında başarılara imza atan projeler ortaya çıkarmalarını sağlamaktadır. Bilimi teknoloji ile bütünleştirip, uygulamaya yönelik eğitimler vermektedir.

Çağdaş Ve Deneyimli Akademik Kadro

Çağdaş Ve Deneyimli Akademik Kadro

Üniversitemizde dünyadaki bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, mesleki bilgi ve edinimini gelecek nesillere değişen, gelişen ve gelişmekte olan dünya standartlarında sunan çağdaş ve deneyimli kadrosuyla geleceği profesyonelleri yetiştirilmektedir.

Modern, Bilimsel, Teknolojik Laboratuvar Alt Yapısı

Modern, Bilimsel, Teknolojik Laboratuvar Alt Yapısı

Öğrencilerinin aldıkları akademik eğitime büyük bir önem veren eğitim müfredatımız, merak duygusunun canlı tutulmasını sağlayan araştırma odaklı alt yapısıyla, bünyesinde bulunan modern, bilimsel ve teknolojik laboratuvarları sayesinde öğrencilerinin keşif tutkusunu sürekli kılmaktadır.

Üniversite – Sanayi ve Sektör İş Birliğinin Gerçekleştiği Yer

Üniversite – Sanayi ve Sektör İş Birliğinin Gerçekleştiği Yer

Üniversitemiz, bilimsel birikimini ve bünyesinde yetiştirdiği geleceğin bilim neferlerini, Gedik Holding’in 56 yıllık sanayi tecrübesi ile bir araya getirerek, ekonomiye katkıda bulunacak şekilde değere dönüşmesini sağlamaktadır. Eğitim – öğretim süresi içerisinde aktif olarak Üniversite – Sanayi ve Sektör projelerinde öğrencilerine imkân sunmaktadır.

İstanbul Gedik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi

İstanbul Gedik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi

İstanbul Gedik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (GÜNTTO), bilinçlendirme ve farkındalık eğitimleri, kuluçka ve şirketleşme süreçleri, fikri mülkiyet hakları, proje yönetimi, üniversite-sanayi iş birlikleri vb. alanlarda faaliyet göstererek akademisyenlere, sanayicilere ve kuluçka şirketlerine yol haritası çizmektedir.

Gedik Holding Laboratuvarlarının Aktif Kullanımı ve Holding Fabrikalarında Uygulamalı Eğitim

Gedik Holding Laboratuvarlarının Aktif Kullanımı ve Holding Fabrikalarında Uygulamalı Eğitim

Öğrencilerimiz akademik eğitimlerini Gedik Holding laboratuvarlarında destekleyip, mühendislik dalında edindikleri teorik bilgileri pratikte hayata geçirirken mesleki tecrübelerine de katkıda bulunmaktadırlar. Laboratuvarları aktif olarak kullanma imkanı elde ederken bir yandan da uygulamalı eğitimin sanayi alanındaki tecrübesinden de yararlanmaktadırlar.

Staj Ve İş İmkânları

Staj Ve İş İmkânları

Çalışırken okuma ve okurken çalışma deneyimini elde edebilmeleri adına gerek staj gerekse iş imkânı sağlanarak Üniversite, Gedik Holding ve diğer sektörlerde öğrencilerimiz iş hayatına dair tecrübe edinme şansı bulmaktadır. Mentörlük programları ile lider vasıflarını ve ekip halinde çalışma deneyimini elde ederek kendi yeteneklerini tanıma imkânı bulmaktadırlar.

Özgün Araştırma Merkezlerinde Aktif Görev Alma

Özgün Araştırma Merkezlerinde Aktif Görev Alma

İstanbul Gedik Üniversitesi bünyesinde bulunan 19 uygulama ve araştırma merkezi, alanında ses getiren, kendinde özgü ve ilklere imza atan çalışmalarıyla faaliyetlerini devam ettirmektedir. Sosyolojik, psikolojik, siyasi, toplumsal ve bilimsel çalışmalarıyla birçok konu başlığı altında farklı referans ve görüşleri ortaya koymaktadır. Öğrencilerimiz aktif olarak merkezlerimizde görev almaktadır.

Öğrenim Süresi Boyunca Kapsamlı Ve Kesintisiz Burslar

Öğrenim Süresi Boyunca Kapsamlı Ve Kesintisiz Burslar

Öğrencilerimizin eğitimlerine devam edebilmelerine destek olmak gayesini her zaman sürdüren Üniversitemiz, lisans ya da ön lisans programlarında öğrenimleri boyunca kesintisiz bur imkânı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Tercih İndirimi, Şehit ve Gazi Bursu, Akademik Başarı Bursu gibi kapsamlı burslardan faydalanma imkânına sahip olmaktadır.

Ücretsiz Çift Anadal ve Yandal İmkânı

Ücretsiz Çift Anadal ve Yandal İmkânı

İstanbul Gedik Üniversitesi, ön lisans ve lisans bölüm/programlarında öğrenimlerini başarıyla sürdüren öğrencilerine ikinci bir diploma ve sertifika alabilme olanağı sunmaktadır. Gerekli koşulları sağlayan öğrenciler aynı anda anadal öğreniminin yanı sıra çift anadal programına ücretsiz devam ederek ikinci ön lisans veya lisans diplomasına sahip olabilmektedirler. Ayrıca lisans öğrencileri ilgi duydukları bir alanda yandal programına devam ederek yandal sertifikası da alabilmektedirler.

Kaynak Mühendisliği ve Tahribatsız Muayene Eksperi Olma İmkânı ile 3. Diploma

Kaynak Mühendisliği ve Tahribatsız Muayene Eksperi Olma İmkânı ile 3. Diploma

Tüm Mühendislik Fakültesi ve Meslek Yüksekokulu öğrencilerimiz son sınıflarından Gedik Eğitim Vakfı tarafından verilen Uluslararası / Avrupa Kaynak Mühendisliği için (IWE/EWE) ve Tahribatsız Muayene Eksperliği eğitimlerini %60 indirimle alma imkânına sahip olmaktadırlar. Öğrencilerimiz bu diplomayı aldıklarında 3 diploma ile mezun olma şansına sahip olmaktadırlar.

Yurt Dışında Eğitim Fırsatı

Yurt Dışında Eğitim Fırsatı

Çok sayıda öğrenciye ev sahipliği yapan İstanbul Gedik Üniversitesi, Polonya, Makedonya, Yunanistan, Portekiz, İtalya gibi pek çok ülkeye öğrenci gönderen ve bu ülkelerden öğrencileri ağırlayan uluslararası bir dünya üniversitesidir. Bununla birlikte, Danimarka, ABD, Çin ve İngiltere gibi pek çok üniversiteyle ortalık, iş birliği ve bilimsel değişim konularında anlaşmaları bulunmaktadır. Öğrencilerimize aktif olarak dünyanın her yerinde eğitim alma imkânı sunulmaktadır.

Araştırma Odaklı Ve Donanımlı Kütüphane

Araştırma Odaklı Ve Donanımlı Kütüphane

İstanbul Gedik Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Merkezi bünyesinde ilk kütüphane 2010 yılında Pendik Meslek Yüksek Okulu, ikinci kütüphane 2012 yılında Kartal kampüsünde hizmete açılmıştır. Her iki kütüphaneye yeni eserler, kaynaklar ve online sistemler eklenmektedir. Her alanda okuyan öğrencinin kolay bir şekilde ulaşabileceği zengin bir ulusal ve uluslararası koleksiyona sahiptir.

Öğrenci Kulüpleri, Sosyal ve Kültürel Etkinlikler

Öğrenci Kulüpleri, Sosyal ve Kültürel Etkinlikler

İstanbul Gedik Üniversitesi’nde aktif olarak faaliyette bulunan 50’nin üzerinde öğrenci kulübü tarafından pek çok etkinlik düzenlenmektedir. Öğrenci kulüplerimiz, farkındalık yaratacak sosyal sorumluluk projeleri, eğitimler, seminerler, geziler ve konserleri yıl içerisinde gerçekleştirerek kampüs hayatında aktif bir şekilde yer almaktadır.

Başarılı Kariyer Planlaması

Başarılı Kariyer Planlaması

İstanbul Gedik Üniversitesi Kariyer Merkezi , öğrencilere ve mezunlara yönelik rehberlik, danışmanlık, profesyonel ve akademik iş hayatına dair gerçekleştirdiği alanında uzman kişilerce ve sektör liderleriyle birlikte düzenlediği etkinliklerle başarılı bir kariyer planlaması sunmaktadır. Alanında donanımlı, ekip ve liderlik vasfı gelişmiş mezunlar vermek öncelikli hedefimiz arasında yer almaktadır.

Bireyleri Topluma Kazandıran Faaliyetlere Katılım

Bireyleri Topluma Kazandıran Faaliyetlere Katılım

Bütünleşik Fiziksel Aktivite Merkezi altında gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerinde bireylerin topluma kazandırılması önemli rol oynamaktadır. Ortaya konan sosyal sorumluluk projeleri okullar, belediyeler ve kültür merkezleriyle birlikte gerçekleştirilmektedir. Sosyal sorumluluk projelerinde yer alan öğrencilerimiz, toplum bilinci gelişmiş farkındalık sahibi bireyler olarak mezun olmaktadır.

Merkezi Kampüsler Ve Kolay Ulaşım

Merkezi Kampüsler Ve Kolay Ulaşım

Öğrencilerin kolay ve rahat bir şekilde eğitimlerine devam edebilecekleri Kartal, Pendik ve Nişantaşı’nda bulunan merkezi kampüslerimiz metro, metrobüs ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığı ile kolay ulaşım noktalarında yer almaktadır.

Sesini Radyoyla Duyuran Gençler

Sesini Radyoyla Duyuran Gençler

Yayın hayatına başlayan ve Türkiye’nin ilk kurumsal radyosu olma özelliğini taşıyan Radyo Gedik, alanında başarılarıyla tanınan konukları ağırlamaktadır. İstanbul Gedik Üniversitesi öğrencileri konuk oldukları ya da yönettikleri radyo programlarıyla seslerini, düşüncelerini ve de fikirlerini frekanslar aracılığıyla duyurmaktadır. radyogedik.com.tr

Nitelikli Sanat Faaliyetleri

Nitelikli Sanat Faaliyetleri

Gedik Sanat etkinlikleri kapsamında yıl boyunca düzenlenen konserlerle öğrenciler sanatın farklı dallarını keşfederek sanatsal ve kültürel faaliyetlerin bir arada olduğu bir ortamda öğrenimlerini devam ettirmektedir. Ayrıca Gedik Sanat bünyesinde çalışmalarını sürdüren Üniversitemizin çok sesli korosunda yer alan öğrencilerimiz de kendi yeteneklerini keşfetme imkanına sahip olmaktadır. gediksanat.com

Kariyer ve Rehberlik Merkezi

Kariyer ve Rehberlik Merkezi

İstanbul Gedik Üniversitesi Kariyer ve Rehberlik Merkezi, öğrencilere ve mezunlara yönelik olarak gerçekleştireceği rehberlik, danışmanlık, profesyonel iş hayatına ve akademik hayata yönelik planlanan kariyer etkinliklerinin yönetimine ilişkin çalışmaları yürütmektedir. Üniversitenin sunduğu akademik programlar kapsamında kariyer danışmanlığı alanında araştırmalar yapmakta bu doğrultuda akademik birimlerle birlikte projeler planlamakta ve yürütmektedir. Öğrencilerin kariyer planlarında ise mentorluk yaparak, mezuniyet sonrasında kendi yetkinliklerine uygun işe yerleştirilmelerine yardımcı olarak, çalışma hayatlarına uyum sağlayabilmeleri için gerekli rehberlik hizmetini vermektedir. Öğrenci ve mezunlarının, mesleki ve kişisel yetkinliklerini arttırmak amacıyla eğitimler, atölye çalışmaları ve çeşitli etkinlikler düzenlemekte ve mezunlarının kariyer gelişim süreçlerini takip ederek, öğrencilerle bir araya getirmekte ve iletişimlerini sürekli kılmaktadır. Ayrıca öğrencilerin staj yapabilecekleri kurumlar ile bağlantı sağlamalarında yardımcı olmakta ve daha çok sayıda öğrenciye iş ve staj imkanı sunmak amacıyla sektörün öncü firmaları ile ortak program ve projeleri yürütmektedir. Ayrıca yürütülecek olan “Marka Dersler” sayesinde de; öğrencilerin iş hayatının dinamiklerini mezuniyet öncesinde tanımalarını, kişisel farkındalık kazanmalarını, kariyer seçeneklerini belirlemelerini ve nitelikli mezunlar olarak iş dünyasına adım atmaları için gerekli becerileri edinmelerini hedeflemektedir.

Uluslararası Anlaşmalar ve Erasmus Programı

Uluslararası Anlaşmalar ve Erasmus Programı

Uluslararası Anlaşmalar Kapsamındaki İkili Değişim Programları: Üniversitemiz, Avrupa, Amerika ve Asya'daki partner üniversiteleri ile olan ikili anlaşmalar aracılığıyla, öğrencilerimize bir dönem veya bir akademik yıl süresince yurt dışında eğitim alma fırsatı sunmaktadır. Bu programlar, öğrencilerin İngilizce başta olmak üzere dünya dillerini öğrenmelerine ve bu dilleri hem akademik kariyerlerinde hem de gelecekteki profesyonel ve sosyal yaşamlarında etkin bir şekilde kullanabilmelerine olanak tanımaktadır. Yaz Değişim Programları: Öğrencilerimiz, Avrupa ve Asya'da yer alan partner üniversiteler tarafından düzenlenen yaz okullarına katılım sağlayabilirler. Bu katılım, çoğu zaman ücretsiz veya indirimli olarak gerçekleşebilir. Yaz değişim programları, öğrencilere kendi akademik disiplinlerine yönelik dersler alma imkanı sunmanın yanı sıra, ev sahibi ülkelerin kültürel etkinliklerine ve gezilerine katılma fırsatı da verir. Erasmus+ Programı: Erasmus+ Öğrenci ve Personel Değişim Programı, Avrupa Birliği tarafından hayata geçirilen ve desteklenen, yükseköğretim kurumları arasında iş birliğini ve öğrenci ile akademisyenlerin kısa süreli değişimler yoluyla farklı ülkelerde deneyim kazanmalarını teşvik eden bir inisiyatiftir. Program, üniversiteler arasındaki iş birliğini güçlendirerek, katılımcı ülkelerdeki eğitim faaliyetlerinin akademik tanınırlığını ve şeffaflığını artırmayı hedefler. Bu sayede, Avrupa'daki yükseköğretim kurumlarından mezun olan bireyler, iş dünyasının beklentilerine uygun daha yüksek niteliklere sahip olacaktır.Anlaşmalı Kurumlar Jahan University, /Afghanistan Universiteti Barleti/Albania Universidad Catolica de Cordoba Jesuitas (Jesuit University), Argentina Nakchivan University Azerbaijan, Azerbaijan Baku Eurasian University / Azerbaijan Azerbaijan State University of Economics /Azerbaijan Azerbaycan Minghacevir State University /Azerbaijan Odlar Yurdu University, Azerbaijan Khazar University / Azerbaijan Azerbaijan Technical University (AzTU)/Azerbaijan International Islamic University Chittagong/Bangladesh Daffodil International University,Bangladesh Noakhali Science And Technology University /Bangladesh Sinergia University /Bosnia and Herzegovina International University of Sarajevo/Bosnia and Herzegovina Universidade Federal de Uberlandia / Brazil Federal University of Health Sciences of Porto Alegre (UFCSPA) / Brazil International Business University / Canada Shanghai University, Institute of Global Studies, Center for Turkish Studies / China Tianjin University of Technology / China BPP University / England British University In Georgia / Georgia Ilia State University / Georgia Ivane Javakishvili Tbilisi State University / Georgia Bharath Institute of Higher Education and Research, India / India Sathyabama Institute of Science&Technology / India Manav Rachna Educational Institutions / India Indian Institute of Technology Hyderabad (IITH) /India Rajalakshmi Institutions /India Symbiosis Skills and Professional University / India Symbiosis University of Applied Sciences / India Savithribai Phule Pune University /India Politeknik Internasional Bali /Indonesia Universitas Negeri Padang Indonesia /Indonesia Universitas Muhammadiyah Malang /Indonesia Universitas Bung Hatta /Indonesia Al-Mustaqbal University/Iraq University of Birjand /Iran Amirkabir University of Technology (Tehran Polytechnic) /Iran Babol Noshirvani University of Technology /Iran Kermanshah University of Technology/ Iran University of Charkh Niloufari Azarbaijan /Iran College de Paris Topluluğu / France Astana IT University / Kazakhstan Khoca Ahmet Yassawi International Kazakh-Turkish University /Kazakhstan Girne Amerikan Üniversitesi /KKTC International Business College Mitrovia /Kosovo Kyrgyz-Turkish Manas University /Kyrgyzstan Limkokwing Univerity of Creative Technology /Malaysia International Islamic University Malaysia /Malaysia Universiti Teknologi Malaysia/ Malaysia Autonomous University of Sinaloa / Mexico University of Montenegro /Montenegro University 'Bar' Adriatic, Montenegro /Montenegro Shah Abdul Latif University /Pakistan University of Management and Technology / Pakistan Superior University /Pakistan The University of Faisalabad/Pakistan Sir Syed University of Engineering and Technology /Pakistan Birzeit University /Palestine Al-Aqsa University-Gaza /Palestine Arab American University/Palestine Hebron University/Palestine Kyunsung University/Republic of Korea Singidunum University/Serbia EMUNI (Euro Mediterranian University)/Slovenia University of Somailia (UNISO)/Somalia Da-Yeh University/Taiwan Tajik State University Of Commerce (TSUC)/Tajikistan Tajik Technical University Named After Academician M.S. Osimi/Tajikistan Institute of Economy and Trade of Tajik State University of Commerce/Tajikistan Walailak University/Thailand California University of Pennsylvania/USA University of California Riverside/USA Karshi Engineering-Economics Institute, Keei/Uzbekistan Kimyo International University in Tashkent/Uzbekistan Angren University/Uzbekistan O‘zbekiston Respublikasi Yoshlar siyosati va sport vazirligi huzuridagi Jismoniy tarbiya va sport bo‘yicha mutaxassislarni qayta tayyorlash va malakas/Uzbekistan Navoi State University of Mining and Technologies/Uzbekistan

Sosyal ve Kültürel Etkinlikler

Sosyal ve Kültürel Etkinlikler

İstanbul Gedik Üniversitesi bünyesindeki Fakülteler, Öğrenci Kulüpleri düzenledikleri etkinlikler ile akademik hayata yaptıkları katkının yanı sıra “sadece okul için değil yaşam için öğrenme” prensibi ile sosyal ve kültürel hayata da dokunmuş olurlar. Bu sene düzenlenen onlarca etkinlik ile; Ekolojik Okur Yazarlık Konferansı’ndan, Robotik ve Endüstri 4.0 Semineri’ne, Spor’da Kadın Konferansı’ndan, Atatürk ve Kadın Konferansı’na, Otizm Farkındalık Günü’nden İklim Değişiklikleri ve Toplum Konferansı’na, Kadına Yönelik Şiddet ve Sivil Toplum Faaliyetleri’nden, Uluslararası Enerji ve Sürdürülebilir Çevre Konferansı’na, bu sene 2.si düzenlenen Kadının Gücü ana temalı Women in Power Projesi’ne, bunlar gibi daha nice etkinlik ile insan hayatının sosyal, kültürel bütün birleşenlerine temas edildi. Bahar dönemi sonunda ise öğrenciler, akademik ve idari kadromuz ile Geleneksel Bahar Şenliği gerçekleştirildi. Üniversitemiz içindeki öğrenci müzik grupları ile başlayan, daha sonra da Yüksek Sadakat Grubu’nun sahne alması ile sona eren unutulmaz bir gün yaşandı. Sportif olarak da her geçen sene başarılarını arttırarak devam ettiren İstanbul Gedik Üniversitesi Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu’nun bünyesinde üniversitelerimizin faaliyet gösterdikleri 61 spor branşından her sene yaklaşık olarak 20 tanesinde faaliyet göstermektedir. Üniversitemiz 2019 başından bu yana kadın ve erkek takımları ile 23 yurtiçi sportif faaliyete toplam 175 sporcu öğrencimiz ile katılmıştır. Öğrencilerimizin Güz Döneminde başlayan hazırlıkları, ön eleme karşılaşmaları Bahar Dönemi’nde ferdi ve takım bazında, İstanbul ve Türkiye Üniversiteler Arası Şampiyonalarla tamamlanmaktadır. Bu yılbaşından itibaren katılım gösterdiğimiz sportif faaliyetler şunlardır: Şubat ayı içinde Antalya’da Bilek Güreşi ve Muay Thai Türkiye Şampiyonası (3 Türkiye 3.lüğü), Mart ayı içinde Antalya’da Kickboks (1 Dünya, 3 Türkiye Şampiyonluğu, 2 Türkiye 2.liği), Bandırma’da Kros Türkiye Şampiyonası, Antalya’da Korfbol Ünilig (Türkiye 3.lüğü), Erkek Basketbol Takımı 1. Lig Karşılaşmaları, Nisan ayı içinde Basketbol Kadın Takımı İstanbul Lig’i, Kadın Takımı Voleybol 2. Lig, Amasya’da Erkek ve Kadın Takımlarımız Ayak tenisi maçları (Kadın, Erkek, Miks Türkiye Şampiyonluğu), Erkek Futbol Takımı İstanbul 1 Lig maçları, Samsun’da Wushu Türkiye Şampiyonası (3 Türkiye Şampiyonluğu, 1 Türkiye 2.liği), Kadın ve Erkek Salon Futbolu Takımları (Kadın Takımı 1. Lig 2.liği), Hatay’da Karate Türkiye Şampiyonası (2 Türkiye 3.lüğü), Mayıs ayı içinde Ordu’da Erkek Futbol takımı 1. Lig’e Yükselme karşılaşmaları, Samsun’da KoçSporFest kapsamında Erkek Voleybol Takımı Türkiye Şampiyonası karşılaşmaları, Kocaeli’de Atletizm Türkiye Şampiyonası (1 Türkiye Şampiyonluğu), Haziran ayı içinde Didim’de Kadın ve Erkek Plaj Voleybolü Takımları Türkiye Şampiyonası, Sivas’ta Eskrim Türkiye Şampiyonası (1 Türkiye Şampiyonluğu)

Öğrenci Kulüpleri

Öğrenci Kulüpleri

Üniversitemiz bünyesinde faal olan 54 kulüp öğretim yılı boyunca sosyal, kültürel, sanatsal onlarca faaliyet düzenlemektedir. Öğrencilerimiz almakta oldukları eğitim paralelinde, hedefledikleri çalışma alanları ile ilgili teknik geziler, panel, konferans ve seminerler düzenlemekte, bu organizasyonlarda beraberce çalışma, planlama, yönetme gibi becerilerini hem bireysel hem de ekip çalışması anlamında geliştirmektedirler. Bunun yanında ; Müzik, Tiyatro, Gezi, Havacılık, Sinema-Televizyon gibi kulüpler aracılığı ile ders dışı bir alanda kendilerini kültürel olarak besleyecek bir ortam yaratarak üniversiter ortamı solurlar. Sosyal yardımlaşma, bağış gibi sosyal sorumluluk projeleri söz konusu olduğunda ise başta Kızılay, Çocuk Gölgesinde Yürüyenler Kulübü olmak üzere, istisnasız bütün kulüplerimiz, bütün öğrencilerimiz elbirliği ile beraberce, sonsuz bir gönüllülükle çalışmaktadırlar.Adalet Kulübü Atatürkçü Düşünce Kulübü Bilim ve Teknik Kulübü Çocuk Gölgesinde Yürüyenler Kulübü Endüstri 4.0 Kulübü Endüstri Mühendisliği Kulübü E-Spor Kulübü Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Kulübü Gastronomi Kulübü Gedik Hayvanları Koruma Kulübü Genç Kadem Genç Vizyon Kulübü Gezi Tanıtma ve Turizm Kulübü Girişimcilik Kulübü Gönüllülük Kulübü GS-Üni Havacılık Kulübü Hukuk Kulübü İAESTE İç Mimarlık ve Tasarım Kulübü İdeal Gençlik Kulübü İEEE İnşaat Mühendisleri Kulübü İnşaat Teknolojisi Kulübü İş Sağlığı ve Güvenliği Kulübü Kızılay Kulübü Makine Mühendisleri Kulübü Metalürji ve Malzeme Kulübü Mimarlık Çevre Tasarım Kulübü Mimarlık Restorasyon Kulübü Müzik Kulübü Psikoloji Kulübü Sağlık Bilimleri ve Araştırmaları Kulübü Siber Güvenlik Kulübü Sinema Kültür Sanat Kulübü Siyaset ve Diplomasi Kulübü Sosyal Bilimler ve Uluslararası İlişkiler Kulübü Sosyoloji Kulübü Tiyatro Kulübü

GEDİKbright ile Ayrıcalıklı Burs İmkânı

GEDİKbright ile Ayrıcalıklı Burs İmkânı

GEDİKbright; ilgili başvuru yılında YKS’ye girecek üniversite adayı öğrencilerin üniversitemize burs başvurusu yapmalarını sağlayan özel bir burs platformudur. <Bu platformda aday öğrenciler hem ortaöğretimdeki başarılarını hem de yeteneklerini, kişisel becerilerini, ilgi alanlarını, hayallerini, hedeflerini ve gerçekleştirmek istediği projeleri paylaşıyor ve GEDİKbright ile hayallerindeki bölümü ayrıcalıklı burs imkânıyla kazanma fırsatını yakalıyor.

Uygulamalı EĞİTİM Veren Uluslararası ARAŞTIRMA ÜNİVERSİTESİ