Yabancı Diller Yüksekokulu

Gedik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu, öğrencilere global bir vizyon ve akademik başarı sunmayı amaçlamaktadır. İngilizceyi bir iletişim aracı olarak benimseyerek, dört temel dil becerisi üzerine yoğunlaşan etkileşimli bir eğitim modeli sunuyoruz. Danışmanlık sistemimizle eğitim-öğretim süreci boyunca öğrencilerimizi destekliyor ve mentorluk sağlıyoruz.

Uluslararası dil standartlarıyla uyumlu olan eğitim müfredatımız öğrencilerin dört temel dil becerisini aktif kullanmasını amaçlamaktadır. Kültürel çeşitliliği ve akademik mükemmelliği öne çıkararak, öğrencileri sosyal beceriler ve eleştirel düşünme yetisi kazanmaya teşvik ediyoruz. Modern öğretim teknikleri ve teknoloji entegrasyonuyla dil öğrenimini zenginleştiren kurumumuz, uluslararası tecrübeli akademisyenler ve zengin kütüphane kaynakları ile desteklenmektedir. Öğrenci merkezli yaklaşımımız, her öğrencinin kişisel hedeflerine uygun eğitim almasını ve küresel vatandaş olarak yetişmesini sağlar. Öğrencilerimizi sadece dil bilgisiyle değil, küresel bir toplumda etkin iletişim kurabilme ve profesyonel başarı becerileriyle donatıyoruz. 

(*) 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun 31, 40/A ve 40/D. maddeleri uyarınca ders saat ücretli öğretim elemanı olarak görevlendirilmiştir.

Listelenen ücretler peşin ücrettir. Ücretlere KDV dahildir.. Taksitli ücretler ve tercih indirimleri için ücret hesaplama sayfasını kullanabilirsiniz.
Program Ücret [*] Tercih İndirimli [?] Kontenjan Taban Puan Başarı Sıralaması Kılavuz Kodu Bakınız
İngilizce Hazırlık
  Ücretli 132.000 ₺ * - 0 0 - - -
  50% İndirimli 66.000 ₺ * - 0 0 - - -
  • *Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Öğr. Gör. Antonina NEMTINOVA
Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü

Sosyal Medya

Uygulamalı EĞİTİM Veren Uluslararası ARAŞTIRMA ÜNİVERSİTESİ