Mezunlarımız ve Öğrencilerimiz

 • Seher Aydoslu

  Üniversitemizde okuyan ya da yeni gelecek öğrencilere tavsiyem; mesleklerine olan tutkularını unutmayıp, merak etmeyi asla bırakmamalarıdır.

  Seher Aydoslu Görsel İletişim Tasarımı
 • Müesser GÖÇMEN

  İstanbul Gedik Üniversitesi, üniversite-sanayi işbirliği içinde olan bir üniversite olması yönü ile eğitim görürken sanayi uygulamalarını yakından görmemize olanak sağlamaktadır.

  Müesser GÖÇMEN Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü 3.Sınıf Öğrencisi
 • Esin Yıldız

  Başarılarıma ortak olan okulum ve bu aile ortamını birlikte yaşadığımız kıymetli hocalarımız ile meslek hayatımıza hazırlandık.

  Esin Yıldız Mimarlık Bölümü Mezunu
 • Berke Demirci

  Herkese İngilizcesini geliştirmesi konusunda İstanbul Gedik Üniversitesi’ne güvenebileceğini içtenlikle söyleyebilirim. Hazırlık öğrencilerine tavsiyem kendilerine sağlanan tüm imkânlardan yararlanarak kendilerini geliştirmeleridir.

  Berke Demirci İngilizce Hazırlık Programı Öğrencisi
 • Ayşegül Demircan

  İstanbul Gedik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Üniversitesinin akademik kadrosu, fırsatları ve şu an başkanı olduğum Endüstri Mühendisliği Kulübü tercih etmemde önemli bir etken olmuştu.

  Ayşegül Demircan Endüstri Mühendisliği Bölümü 3.Sınıf Öğrencisi
 • Buse TÜRKERİ

  Öğretmenlerimin teoriyi mutlaka uygulamaya dökmemizi söylemeleri üzerine 2.sınıfta basketbol antrenörlüğü yapmaya başladım. Bu sayede kendime hem farklı bir alan yaratmış hem de sosyal çevremi genişletmiş oldum.

  Buse TÜRKERİ Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü 4.Sınıf Öğrencisi
 • Beste Bayram

  İstanbul Gedik Üniversitesinde almış olduğum kaliteli temel eğitim ve hocalarımın destekleri sayesinde başarılı bir öğrencilik hayatı geçirdim. Şu anda İstanbul Barosu'na kayıtlı Stajyer Avukatım.

  Beste Bayram Adalet MYO Mezunu
 • Samet Yiğit

  Yönetimimiz, eğitim öğretim hayatlarımız devam ederken hukukun farklı alanlarına ilişkin tecrübeler kazanabileceğimiz kariyer günleri, staj ve sertifika programları düzenlenerek bizleri geleceğe bugünlerden taşımak adına önemli adımlar atıyor.

  Samet Yiğit Hukuk Fakültesi 2.Sınıf Öğrencisi
 • Esra Öztekin

  Neden İstanbul Gedik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde okumalıyız sorusunu ise öncelikle hocalarımızın akademik anlamda oldukça donanımlı olmaları ve kampüsün merkezi bir yerleşkede yer alması olarak cevaplayabiliriz.

  Esra Öztekin Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Mezunu
 • Kudzwai Muchada

  Gedik Üniversitesi'nden son iki buçuk yılda edindiğim deneyim ve eğitim olağanüstü bir şeydi ve umarım en yüksek seviyede bir eğitim deneyimini arayan pek çok kişi Gedik Üniversitesi'nin sunduklarını görme ve deneyimleme şansı bulur.

  Kudzwai Muchada Uluslararası İlişkiler Bölümü 4.Sınıf Öğrencisi
 • Fatma AKÇA

  Gedik Üniversitesi Sosyoloji bölümü güçlü akademik kadrosu ve müfredatıyla bizlere analiz yapabilme, eleştirel düşünebilme, araştırma ve sorgulama becerilerini kazandırmaya yönelik bir perspektif benimsetti.

  Fatma AKÇA Sosyoloji Bölümü Öğrencisi
 • Esra Nur ÖZTÜRK

  Psikoloji Bölümü Lisans eğitimimizde müfredat; konuları birbiriyle sentezlemem ve daha geniş bir perspektifte düşünebilmem adına oldukça faydalı olmaktadır. Gedik Üniversitesi’nde okuduğum için kendimi şanslı hissediyorum.

  Esra Nur ÖZTÜRK Psikoloji Bölümü 3.Sınıf Öğrencisi
 • Pınar Eylem YILMAZ

  Görmüş olduğum tüm bu eğitim süresince Uluslararası Ticaret, İktisat ve İşletme gibi farklı disiplinlerden dersler alarak bölümümüzdeki hocalarımızın akademik yetkinlikleri sayesinde kendimi geliştirme imkânı buldum. Şu anda ise yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim.

  Pınar Eylem YILMAZ Uluslararası Ticaret ve Finans Bölümü Mezunu
 • Sidar Can Ortanur

  İstanbul Gedik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim. Okulda aldığımız özellikle nesne yönelimli programlama, veri tabanı yönetimi ve mobil uygulama geliştirme gibi derslerle sektörün ihtiyaçları doğrultusunda kendimizi geliştirebiliyoruz.

  Sidar Can Ortanur Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 2.Sınıf Öğrencisi
 • İhsan Safa OSMANLIOĞLU

  Üniversitemizde İnşaat Mühendisliği Bölümü 4. Sınıf öğrencisiyim. İstanbul Gedik Üniversitesi hayalimi gerçekleştirebileceğim, kendimi çağın inovatif yaklaşımlarına uygun olarak yetiştirebileceğim bir üniversite.

  İhsan Safa OSMANLIOĞLU İnşaat Mühendisliği Bölümü 4.Sınıf Öğrencisi
 • Büşra KOCAKOÇ

  İstanbul Gedik Üniversitesini burada okuyan bir arkadaşımdan duydum; üniversite takımlarından ve üniversitenin takımlara verdiği desteğinden bahsetti. Bu sayede İstanbul Gedik Üniversitesi’ni tercih ettim. Atlantis Roket Takımına katılarak aktif rol aldım. Tüm hocalarımız bizlere mühendislik bakış açısı kazandırmaya çalışmaktadırlar.

  Büşra KOCAKOÇ Makine Mühendisliği Bölümü 3.Sınıf Öğrencisi
 • Gizem AYDEMİR

  İstanbul Gedik Üniversitesi Mekatronik Müh. Bölümü 2017 yılı mezunuyum. Mekatronik Müh. lisans eğitimimde GeKa Robot’ta yarı-zamanlı olarak çalıştım. Aynı zamanda Almanya'da OTC-Daihen robot firmasında stajımı Erasmus+ programı ile gerçekleştirdim.

  Gizem AYDEMİR Mekatronik Mühendisliği Bölümü Mezunu
 • M. Eyüp KAYA

  Mühendislik eğitimiyle analitik düşünme becerilerimiz gelişti ve karşılaştığımız sorunlara yenilikçi çözümler üretebildik. Emeği geçen tüm hocalarıma teşekkürlerimi sunarım.

  M. Eyüp KAYA Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Mezunu
 • Büşranur ERTEKİNOĞLU

  İstanbul Gedik Üniversitesi hem tecrübeli akademik kadrosu hem merkezi yerleşkesi sayesinde ilk tercihim oldu. Sevdiğim bölümü okumanın, hayatımın geri kalanında da işimi severek yapmamı sağlayacağını bilmek benim için en önemli motivasyon kaynağı.

  Büşranur ERTEKİNOĞLU Beslenme ve Diyetetik Bölümü 3.Sınıf Öğrencisi
 • Ebrar SURUÇ

  2018 yılında yatay geçiş ile geldiğim Gedik Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü, tercih etmek isteyen öğrenciler için iyi bir seçenek olup, akademik alanda iyi gelişmiş olan hocalarıyla donanımlı Çocuk Gelişimciler yetiştirmektedir.

  Ebrar SURUÇ Çocuk Gelişimi Bölümü 3.Sınıf Öğrencisi
 • Fatma DÜLGER

  İstanbul Gedik Üniversitesi yenilikçi anlayışı, bilime dayalı uygulamaları, fark yaratan ve değer üreten bir eğitim kurumu olarak; mesleğine sadık, insan haklarına saygılı, yaşam boyu öğrenme, öğretme ve iletişim becerilerine sahip; mesleki ve bilimsel alanda yetkin fizyoterapistler yetiştirecektir.

  Fatma DÜLGER Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü 3.Sınıf Öğrencisi
 • Bilal KOCAGÖZ

  Şu anda 2. sınıf hemşirelik öğrencisiyim. Mesleğin bu denli geniş bir yelpaze içinde sürdürülüyor olması bölümü tercih etme nedenlerimden biri oldu ve mesleğin önemini stajlarda daha iyi anladım.

  Bilal KOCAGÖZ Hemşirelik Bölümü 2.Sınıf Öğrencisi
 • İlayda IŞIK

  2020 yılında Antrenörlük Bölümünden mezun oldum. Spor benim için hayata tutunup hayallerimi ve hedeflerimi gerçekleştirebileceğim bir dünyaydı. İstanbul Gedik Üniversitesi hem tecrübeli akademik kadrosu hem de eğitim fırsatları ile tercihlerimin ilk sırasında oldu.

  İlayda IŞIK Antrenörlük Eğitimi Bölümü Mezunu
 • Levent YILMAZ

  2020 yılında Spor Yöneticiliği Bölümünden mezun oldum. İstanbul Gedik Üniversitesi, akademik kadronun alanında uzman kişilerden oluşması ve her zaman öğrencinin yanında olmayı felsefe edinmeleri sayesinde tercihlerimde ilk sırada oldu.

  Levent YILMAZ Spor Yöneticiliği Bölümü Mezunu
 • Huricem Tüylü

  Üniversite tercihimi İstanbul Gedik Üniversitesi’nden yana kullandım çünkü kadrosu, çağdaş teknoloji ile çalışmaktan keyif alan, her konuda bizlere bilgisini en iyi şekilde aktaran, en ufak sorunlarımızı çözüme ulaştırmak için çabalayan hocalarımızdan oluşuyor.

  Huricem Tüylü Adalet MYO 2.Sınıf Öğrencisi
 • Zeynep ÇAYIR

  Gedik Üniversitesi ise akademik kadrosuyla eğitim hayatı boyunca bana çok şey kattı. Eğitmenlerimizin bize göstermiş olduğu ilgi ve bilgi aktarımı hiç bitmeden iki yıl boyunca devam etti. Üniversitenin staj imkânı sağlaması bizim meslek hayatımızda çok daha bilgili bireyler haline gelmemizi sağladı.

  Zeynep ÇAYIR MYO Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı Mezunu
 • Ayşegül KALELİ

  İstanbul Gedik Üniversitesi’ndeki deneyimli eğitimcilerle yeni öğrendiğim bilgiler mesleğe olan tutkumu daha da artırdı. Mezun olduktan sonra üç ay içinde işe başladım. Hala çalışmaya devam etmekteyim. Öğrencilere tavsiyem her türlü yeniliğe açık olmaları ve eğitimcilerin fikirlerine önem vermeleridir.

  Ayşegül KALELİ İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü Mezunu

Uygulamalı EĞİTİM Veren Uluslararası ARAŞTIRMA ÜNİVERSİTESİ